Wrocławski Showroom - ltsmartsystems

ltsmartsystems

smart home dolny śląsk

W odpowiedzi na oczekiwania Klientów stworzyliśmy dla Państwa showroom, w którym prezentujemy produkty najlepszych marek, które wykorzystujemy w naszych realizacjach. Showroom wyposażyliśmy w innowacyjne rozwiązania, których Klienci mogą osobiście doświadczyć oraz dokładnie się z nimi zapoznać przy ulicy Ślężnej 102 we Wrocławiu.

Nowoczesne rozwiązania

Aplikacja Smart Home, którą prezentujemy Klientom podczas pokazu, umożliwia dokładne poznanie funkcji inteligentnego domu. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które na rynku cenione jest przede wszystkim za swoją prostotę. Dzięki połączeniu się ze sprzętami domowymi, usprawnia korzystanie z nich i zwiększa komfort użytkowania. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy również dostęp do ekskluzywnych przycisków, które powiązane są z inteligentną funkcją domu. Pokazujemy, jak łatwy jest proces ich obsługi oraz do jakich domowych urządzeń mogą zostać wykorzystane. W naszym showroomie prezentujemy również wysokiej jakości system projekcji oraz specjalne nagłośnienie, który pozwalają na zwiększenie doznań naszych Klientów w trakcie pokazu i umożliwiają dokładne przedstawienie produktów z naszego katalogu. Nasz showroom o powierzchni 250m2 znajduje się przy ulicy Ślężnej 102 we Wrocławiu.

Smart Home

Naszą pracę opieramy na technologii Smart Home. Są to inteligentne rozwiązania, dzięki którym użytkownicy mogą sterować za pomocą jednego urządzenia, które spełnia funkcję specjalnej centralki, niemal wszystkimi elementami wyposażenia. Odpowiedzialne są nie tylko za bezpieczeństwo, ale również pomagają zminimalizować koszty dzięki inteligentnej funkcji obsługi sprzętów.

Interaktywne przyciski

W naszym showroomie dostępna jest bogata oferta przycisków interaktywnych. Współpracujemy z takimi firmami jak Jung, Gira, Tense, ABB oraz Hager, których produkty włączone są również w ekspozycję. Pozwalają one na łatwe sterowanie inteligentną technologią. Przełączniki to nie tylko funkcjonalny dodatek, ale również doskonały element dekoracyjny do każdego pomieszczenia.

 

Postawiliśmy na współpracę z markami uznanymi na rynku. Jedną z nich jest Jung. Ich przyciski charakteryzują się przede wszystkim elegancją oraz niezwykle modny minimalizm. Powstają z wytrzymałego metalu, dzięki czemu użytkownicy nie muszą martwić się o ich trwałość. Zawierają mechanizm przyciskowy niezbędny do sterowania poszczególnymi obiektami w domu.

 

Przyciski Gira charakteryzują się przede wszystkim łatwością w sterowaniu i dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. Obsługują również system KNX.

 

Belgijska marka Tense szczyci się zdobyciem wielu nagród z zakresu wzornictwa. Nie ma się co dziwić — produkty wyrabianą są ręcznie z niezwykłą dokładnością. Ich przyciski wyprodukowane są z wysokiej jakości surowców, takich jak marmur czy dąb.

 

Hager specjalizuje się w produkcji przycisków modułowych. Produkują również rozwiązania z zakresu automatyki budynku czy systemu prowadzenia przewodów.

 

Współpracujemy również z marką ABB, która oferuje przyciski w różnych kształtach i kombinacjach kolorystycznych. Są one niezwykle estetyczne i funkcjonalne.

System sterowania RTI

W naszym salonie Klienci mogą zapoznać się również z systemem sterowania RTI, który pomaga zintegrować inteligentną technologię obecną w domu do jednego bądź kilku urządzeń. System RTI komunikuje się z KNX, co umożliwia sterowanie każdym urządzeniem podłączonym pod SmartHome.

System projekcji

W naszym showroomie Klienci mogą zapoznać się również z naszym nowoczesnym systemem projekcji. Pozwala on na zorganizowanie wyjątkowego pokazu, który umożliwia urozmaicenie ekspozycji naszej bogatej oferty. Zależy nam, aby Klienci mieli nie tylko okazję zapoznać się z naszym sprzętem, ale również doświadczyć niezapomnianych wrażeń wizualnych.

smart home dolny śląsk3

W trakcie pokazu w naszym Showroomie prezentujemy nie tylko produkty z naszej oferty katalogowej, ale również system projekcji oraz aplikację Smart Home we współpracy z prezentowaną ofertą produktów. Zapraszamy na ulicę Ślężną 102 we Wrocławiu, aby zapoznać się z ofertą przedstawionych marek!