Systemy i instalacje KNX Wrocław | LT Smart Systems
usługi usługi usługi
usługi usługi usługi

Bezawaryjność i łatwość obsługi

KNX jest systemem otwartym, dzięki czemu w każdej chwili może zostać rozbudowany o dodatkowe urządzenia. Skupia wszystkie pojedyncze sprzęty w sprawnie działającą całość, co znacznie ułatwia zarządzanie domem. System automatyzacji oferowany przez naszą firmę, posiada intuicyjny i prosty w obsłudze interfejs, który umożliwia użytkownikom bezproblemową zmianę funkcji poszczególnych elementów i dopasowanie ich do indywidualnych wymagań. Ponadto, charakteryzuje się on bezawaryjnością. Wyposażenie każdego elementu magistralnego we własny procesor sprawia, że jest zdolny do samodzielnej pracy. Instalacje KNX, które oferujemy, są na tyle innowacyjne, że nawet w przypadku uszkodzenia pojedynczej części składowej, inne będą działać poprawnie.

 

 

Multifunkcyjność

Dodatkowy atut naszego systemu stanowi jego szerokie zastosowanie. Umożliwia między innymi regulację barwy i natężenia światła za pomocą jednego przycisku, dzięki czemu w krótkiej chwili będziemy w stanie zmienić panujący w mieszkaniu nastrój. Czujnik obecności natychmiast wykrywa ruch i rozświetla pomieszczenie, pozbawiając nas tym samym kłopotliwej konieczności poszukiwania włączników światła. KNX tworzony przez naszą firmę, nie tylko znacznie zwiększa komfort codziennego życia domowników, ale także ich poczucie bezpieczeństwa. W razie zagrożenia pożarowego lub zalania, system od razu wysyła stosowną informację. Natomiast zdalny monitoring gwarantuje, że podczas Twojej nieobecności, do posiadłości nie dostaną się osoby niepowołane. Ponadto instalacje KNX, jakie oferujemy, optymalnie dostosowują ogrzewanie, wentylację i klimatyzację do bieżących potrzeb, co przekłada się na znaczną oszczędność energii.

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy, zapewniamy kompleksową realizację i obecność na każdym etapie tworzenia projektu. Doświadczeni specjaliści zadbają o to, by instalacje KNX, które oferujemy, działały płynnie i sprostały wszelkim oczekiwaniom. Zapraszamy do naszego biura, które znajduje się we Wrocławiu!