Telewizor Samsung The Wall - ltsmartsystems

ltsmartsystems

systemy multiroom wrocław1

Telewizory z technologią Micro LED premierę miały w 2019 roku, czyli zaledwie kilka lat temu. Jest to nowy produkt na światowym rynku, cieszący się coraz to większą popularnością. Z początku zakup telewizora działającego w tej technologii był bardzo ciężki do zrealizowania, a produkt dostępny tylko i wyłącznie na zamówienie. Samsung wyszedł jednak do swoich Klientów z produktem, który spełnia te kryteria i stanowi innowacyjne rozwiązanie na światowym rynku.

The Wall by Samsung

Samsung po raz pierwszy The Wall zaprezentował na targach w 2018 roku. Była to pierwsza firma, która podjęła się wprowadzenia technologii Micro LED na ekrany telewizorów. Posiadają one wielkoformatowy, modułowy wyświetlacz, przy użyciu bezramkowego wzornictwa.

 

Samsung The Wall to telewizor o rozdzielczości 146 cali i proporcjach 16:9. Posiada on samodzielnie emitującą światło technologię MicroLED. Rozdzielczość sięga nawet do 4K. Charakteryzuje się ona poczwórnie większą liczbą pikseli niż przy standardowych ekranach, co umożliwia dokładną jakość obrazów. Telewizor dzięki swoim parametrom przez niektórych porównywany jest nawet do ekranów kinowych.

 

Telewizor ma za zadanie wtapiać się w tło. Jest on bezramkowy, a ramka dekoracyjna może być zaprojektowana według wizji Klienta. Wkomponowuje się do każdego rodzaju wykończeń wnętrz — od tradycyjnych po te najbardziej nowoczesne.

 

Samsung, produkując The Wall, udoskonaliło również parametry wizualne HDR, w których skład wchodzi obsługa LED HDR oraz HDR10+, ale również Multi-link HDR. Wraz z technologią Black Seal wpływają one na zwiększenie kontrastu oraz polepszenie jakości barw.

Technologia Micro LED

Technologia Micro LED to krok naprzód w ewolucji ekranów z diodami LED. Została ona wynaleziona już jakiś czas temu, aby została jednak zastosowana przy większych ekranach, musiało minąć trochę czasu. Jest ona nazywana technologią przyszłości. Matryca posiada miliony diod LED, które są nieorganiczne, dzięki czemu posiadają dużą odporność na wypalenia. Zaletą technologii Micro LED to niezwykle wysoka jakość obrazu przy dużej oszczędności energii (zwłaszcza w porównaniu do OLED). Możliwe jest podzielenie ekranu w trakcie oglądania, dzięki czemu można korzystać jednocześnie z kilku aplikacji naraz.

Wysoka jakość obrazów

Przy użyciu technologii Micro LED możliwe jest połączenie niezwykle jasnych barw z czystą czernią. Użytkownicy na ekranach swoich telewizor Samsung The Wall doświadczają wysokiej szczegółowości i kontrastu barw. Szerokie są również właściwości kolorów o szerokiej gamie, które ukazywane na ekranie są w sposób całkowicie naturalny.

 

Samsung The Wall przez wielu specjalistów jest uważany krokiem w przód w dziedzinie technologii. Innowacyjne rozwiązanie zdobywa coraz to więcej miłośników na całym świecie. Również wśród naszych Klientów, którym udało nam się pomyślnie dostarczyć ten nowoczesny telewizor marki Samsung. Pomogliśmy im zrobić wielki krok w przyszłość.
Nasza firma ma na celu zwiększenie komfortu swoich Klientów, dlatego stale poszerzamy swoją ofertę, aby bazować na najnowszych rozwiązaniach ze światowego rynku. Zapraszamy do naszego showroomu, gdzie przedstawimy Państwu pełną ofertę!