Biuro w Dubaju - ltsmartsystems

ltsmartsystems

knx wrocław5

Pomoc najwyższej klasy

Zależy nam na stałym rozwoju, dlatego do dyspozycji dla naszych Klientów jesteśmy również na terenie Zjednoczonych Emiratów Arabskich. W skład naszego zespołu wchodzą doświadczeni technicy oraz inżynierowie, którzy wykonają dla Państwa różnego rodzaju instalacje (w tym elektryczne, sanitarne, bezpieczeństwa oraz sieci komputerowe) oraz aranżację wnętrz osobom, które mają w planach zakup nieruchomości w tej części świata. Świadczymy usługi z zakresu wykonania projektów wnętrz, prac wykończeniowych lub remontowych oraz doboru wyposażenia i umeblowania. W naszym biurze w Dubaju uzyskają Państwo fachową poradę odnośnie wszystkich wprowadzonych przez nas rozwiązań. Już dziś zapraszamy do kontaktu!

Wykończenia wnętrz i budynków

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy również możliwość profesjonalnego wykończenia wnętrz oraz budynków. Do naszych zadań należy wykonawstwo mebli wolnostojących, schodów czy podłóg. Ponadto współpracujemy z wieloma markami, które specjalizują się w produkcji mebli czy sprzętów AGD.

 

Klienci mogą liczyć również na nasze usługi hydrauliczne, instalacje wentylacji oraz klimatyzacji. Zajmujemy się projektowaniem oraz podłączeniem odpowiednich komponentów umożliwiających późniejsze sterowanie inteligentnymi rozwiązaniami.

Instalacje elektryczne

W naszym biurze Klienci mogą również uzgodnić usługę instalacji elektrycznej. Ich odpowiednie zainstalowanie jest szczególnie ważne przy użyciu funkcji Smart Home, tak aby wszystkie udogodnienia mogły we właściwy sposób spełniać swoją rolę.

 

Mobilne sterowanie umożliwia wprowadzenie automatycznego układu sterowania i zarządzania posiadłością. Oświetlenie Smart Home pozwala nie tylko na kontrolę za pomocą aplikacji, ale również na zmianę barwy świateł, programowanie czasowe czy tworzenie własnych scenariuszy oświetleniowych. Zmiana możliwa jest również poprzez sterowanie głosem, zarówno oświetlenia w domu, jak i z zewnątrz budynku.

Instalacja Smart Home

Inteligentny dom uważany jest za innowacyjne rozwiązanie, które z roku na rok zyskuje coraz to większą popularność. Pod nazwą Smart Home kryje się scentralizowany budynek umożliwiający stałą kontrolę. W zakres usług wchodzą elektryczne urządzenia domowe, różnorodne systemy oświetlania, zaciemnianie okien, wysokiej jakości systemy bezpieczeństwa czy sterowanie wentylacją i chłodzeniem w pomieszczeniu. Czynniki te wpływają przede wszystkim na komfort użytkowania mieszkańców.

Jakie są zalety Smart Home?

Największą zaletą Smart Home jest przede wszystkim zwiększony komfort oraz oszczędność czasu dzięki obsłudze wszystkich funkcji za pomocą jednej aplikacji na telefonie. Co oprócz komfortu daje instalacja Smart Home?:

 

  • Bezproblemowe sterowanie jasnością w pomieszczeniu, za pomocą aplikacji użytkownik może w dowolny sposób sterować oświetleniem w domu. Włączenie światła odbywa się przy użyciu jednego przycisku. Tyczy się to również wszystkich zasłon, które funkcjonują zgodnie z zewnętrznym oświetleniem.
  • Urządzenia podłączone do Smart Home można swobodnie łączyć, zmieniać czy aktualizować. Dzięki temu użytkownik może je bez problemu dostosowywać zarówno do swoich potrzeb, jak i całej rodziny.
  • Inteligentne sterowanie temperaturą — system zbiera informacje i po czasie jest w stanie automatycznie dostosowywać temperaturę do potrzeb użytkowników.
  • Zdalne sterowanie — użytkownik mający pod ręką urządzenie może sterować funkcjami, nie będąc w domu. Sprawdza się to szczególnie w trakcie wyjazdów, podczas których domownicy mają stały wgląd w system monitoringu oraz nagrania prosto z posiadłości. Dzięki automatycznemu sterowaniu temperatura jest dostosowana do preferencji użytkownika, co dodatkowo chroni przed nadmiernym nagrzaniem czy ochłodzeniem.
  • Stała kontrola — jest to szczególnie ułatwione dzięki możliwości zdalnego sterowania. Inteligentny system monitorowania jest połączony z czujnikami, które są uwrażliwione na wszelki ruch

Cały proces sterowania odbywa się za pomocą centralki, to właśnie ona odpowiedzialna jest za kontrolę wszystkich urządzeniami na terenie posiadłości.