Bang & Olufsen - ltsmartsystems

ltsmartsystems

instalacje knx wrocław3

Duńska firma Bang & Olufsen będąca producentem sprzętu audiowizualnego na rynku znana jest nie tylko z wysokiej jakości produktów, ale również nowoczesnego designu. W ofercie marki znajdują się głośniki (również przenośne), słuchawki, soundbary i wiele innych sprzętów do codziennego użytku.

Historia firmy Bang & Olufsen

Firma powstała w 1925 roku. Jej założycielami byli elektrycy Svend Olufsen oraz Peter Bang, a działalność rozpoczęli na strychu w postaci prowadzenia małego radia. Wszystko miało miejsce w północno-zachodniej Danii. Przez prawie stulecie firma zdobyła uznanie na całym świecie.

 

Marka Bang & Olufsen na świecie znana jest przede wszystkim z wysokiej jakości produktów przy zachowaniu nowoczesnej i estetycznej formy. W mieście Struer znajduje się również muzeum, w którym dostępna jest ekspozycja urządzeń B&O. Znajduje się tam sprzęt produkowany przez firmę podczas ponad 90-letniej działalności.

Działalność firmy Bang & Olufsen

Co oferuje Bang & Olufsen swoim użytkownikom? Po pierwsze należy wspomnieć o tym, z czego firma zasłynęła najbardziej — czyli wysokiej klasy sprzęt audio oraz telewizyjny. Jest to podstawa, która ukształtowała tę markę i pozwoliła jej rozwinąć skrzydła. Posiadają oni w swojej ofercie nie tylko głośniki, ale również soundbary oraz słuchawki bezprzewodowe. Nie wszyscy wiedzą, iż B&O jest odpowiedzialne również za produkcję inteligentnych rozwiązań do wyposażenia Smart Home.

Seria Beosound

To jedna z serii produktów marki Bang & Olufsen we współpracy z międzynarodowymi projektantami. Do produkcji tych głośników wykorzystywane są różne materiały, znajdziemy produkty zarówno z drewna, jak i aluminium. Głośniki zazwyczaj dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych. Wyróżniają się minimalistyczną obudową przy jakościowym wnętrzu. Poza standardowymi przyciskami, możliwe jest również sterowanie głośnikami za pomocą aplikacji.

instalacje knx wrocław1

Nie tylko głośniki

Bang & Olufsen to nie tylko głośniki! Marka specjalizuje się również w produkcji systemów muzycznych oraz słuchawek. Urządzenia można połączyć ze specjalną aplikacją, która użytkownikowi daje wiele możliwości. Aby ją aktywować, wystarczy lekko wstrząsnąć urządzeniem.

 

Słuchawki nauszne Bang & Olufsen posiadają sprężyste poduszki, którym zawdzięczają wysokiej jakości izolację. Zawierają one również system mikrofonów, co pozwala na rozmowę w trakcie ich korzystania. Słuchawki posiadają funkcje wyciszające, a obsługiwane są za pomocą przycisków.

 

Bang & Olufsen to również producentów soundbarów. Wykorzystywane są one jako alternatywa do kina domowego bądź zestawu stereo. Posiadają wielokanałowy system dźwiękowy, co pozwala na wysoką jakość w trakcie oglądania filmów. Korzystać z nich można również po wyłączeniu telewizora.

Nowoczesne nagłośnienie w inteligentnym domu

Proces projektowania głośników jest dokładnie przemyślany od samego początku przygotowywania produktu. Za ich wykonaniem stoją uznani architekci. Ten system nagłośnienia jest coraz częściej wykorzystywany w Smart Home. Bazuje on na inteligentnych rozwiązaniach, które pozwalają na sterowanie wszystkim domowych sprzętów za pomocą jednej aplikacji.

instalacje knx wrocław2

Aby lepiej zapoznać się z ofertą Bang&Olufsen, zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania!